Neler Yeni
3D Topluluğu

Üye olmak için hemenücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

EinScan HX

seydaaozturk

Administrator
Yönetici
Hibrit Mavi Lazer ve LED Işık Kaynağı
El Tipi 3D Tarayıcı
1698071255458.png
Yıllara dayanan 3D ölçüm deneyimine ve pazar talebine dayanan SHINING 3D, mavi LED ışığını ve mavi lazeri yenilikçi bir şekilde EinScan HX el tipi 3D tarayıcıya entegre eder. Hibrit lazer ve LED ışık kaynakları, EinScan HX'i daha geniş bir nesne boyutu yelpazesiyle uyumlu hale getirerek kullanıcıların birçok ihtiyacını karşılar. Yüksek verimlilik ve güvenilir sonuç, EinScan HX'e daha fazla uygulama olanağı sağlar.

Hibrit Mavi Lazer ve LED Işık​

Çift mavi LED ışık ve mavi lazerle yenilikçi bir şekilde entegre edilmiş olup, daha geniş bir uygulama yelpazesi için tarama malzemelerinin uyarlanabilirliğini daha az sınırlamayla geliştirir. LED ışıklı tarama, hızlı 3D taramaya olanak tanır. Ortam ışığına daha az duyarlı olan lazer tarama, yansıtıcı ve koyu renkli yüzeylere daha iyi performans verir.

Güvenilir Sonuçlar​

Yüksek çözünürlük ve doğruluk, tersine mühendislik ve ölçüme yönelik çoğu endüstriyel uygulamanın ihtiyaçlarını karşılar.

Minimum nokta mesafesi 0,05 mm
Lazer Taramada 0,04 mm'ye kadar doğruluk

Yüksek verim​

Hızlı Tarama Modunda EinScan HX'in işlem hızı 1.200.000 nokta/s'ye kadardır ve Lazer Tarama Modunda birden fazla mavi lazer çizgisi, tersine mühendislik, CAD/CAM, 3D yazdırma vb. için çoğu nesnenin dakikalar içinde taranmasını sağlar .

Taşınabilir ve Kolay Kullanım​

EinScan HX, 3D taramada yeniyseniz veya profesyonel deneyiminiz olursa olsun, kullanımı kolay, kullanıcı dostu bir yazılıma sahip tak ve çalıştır özelliğindedir. EinScan HX'in taşınabilirliği ve kullanım esnekliği, daha verimli ve rahat bir tarama deneyimi için ergonomik tasarımında dikkate alınmıştır.

Ergonomik dizayn
Ağırlık: 710g

Tüm renkler​

Dahili renkli kamera ile destekler

tam renkli doku yakalama ve dokuya göre izleme.

EinScan HX Tersine Mühendislik Tasarım Paketi​

Tersine mühendislik ve CAD özelliklerine sahip hibrit ışık kaynaklı 3D tarayıcı.
 
Geri
Üst