Neler Yeni
3D Topluluğu

Üye olmak için hemenücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

EinScan Pro HD

seydaaozturk

Administrator
Yönetici

Yüksek Kaliteli 3D Modellemenin Verimliliğini Artırır​

  • İnce ayrıntılar için etkileyici yüksek çözünürlük​

  • Koyu ve döküm metal yüzeyleri daha az sınırlamayla kullanın​

  • Yüksek verimlilik için hızlı tarama hızı​


1698070628715.png


EinScan Pro serisi el tipi 3D tarayıcının çok işlevli ve modüler tasarımından miras kalan EinScan Pro HD, elde taramayla yüksek çözünürlük ve doğruluk yakalamada benzersiz bir performans sunar. Olağanüstü çok yönlülük ve güçlü optimizasyonlar, en üst düzeyde yüksek verimlilik ve profesyonel düzeyde 3D tarama deneyimi için bir araya geliyor. Yüksek kaliteli 3D modellemeye önem veren tasarımcılar ve mühendisler için güvenilir bir yardımcıdır.

İnce Ayrıntılar için Etkileyici Yüksek Çözünürlük​

Yeni bir ışık projeksiyon modüler yapısı benimsenerek, geleneksel olarak Sabit Tarama Modunda kullanılan şerit desenli tarama artık Elde Taşınabilir HD Tarama Modunda kullanılıyor.

Optimize edilmiş algoritma ile 0,2 mm minimum nokta mesafesi ayarı sayesinde , elde taramada sabit taramada olduğu kadar yüksek çözünürlük ve doğruluk sağlar.
Elde Taşınabilir HD Moduyla

Tarama Nesnelerinin Daha Az Sınırlaması​

Yeni aydınlatma projeksiyon donanımı ve yazılım algoritması ile EinScan Pro HD, daha geniş bir yelpazedeki koyu veya siyah renkli ve döküm metal yüzeyli nesneleri tarayarak malzemelerin 3D tarama yeteneğini zenginleştirir.
Elde Taşınabilir Hızlı Modla

Hızlı Tarama Hızı ve
Veri İletimi​

EinScan Pro HD, el tipi tarama modunda saniyede 3.000.000 noktaya kadar ve Sabit Tarama Modunda her kare için 0,5 saniyeden daha kısa sürede işleyerek tarama kapasitesinde çarpıcı bir atılım gerçekleştiriyor. USB 3.0 yüksek hızlı veri iletimi sağlar.
Elde Taşınabilir Hızlı Modla

Yüksek Kaliteli 3D Modelleme için Yüksek Doğruluk​

Çeşitli konumlandırma yöntemleriyle
tarama sırasında hem tarayıcı hem de nesneler hareket ettirilebilir. Sabit Tarama Modunda
0,04 mm'ye kadar doğruluk sağlar .
İşaretleyici hizalaması ile elde taşınır tarama modunda hacimsel doğruluk 0,045 mm+0,3 mm/m'ye kadar çıkar.
Elde Taşınabilir HD Moduyla


Çoklu Tarama Modları ve Veri Hizalamalarıyla Geniş Bir Uygulama Yelpazesi için Modüler Tasarım​

EinScan Pro HD'ye isteğe bağlı eklentiler olarak sunulan modüler tasarımlı Renk Paketi ve Endüstriyel Paket, tarama deneyiminizi daha fazla uygulama için genişletir.
Özellik hizalama, işaretleyici hizalama, döner tabla kodlu hedef hizalama, manuel hizalama ve doku hizalama (Renk Paketi ile) dahil olmak üzere çoklu konumlandırma yöntemleri , ek hazırlık gerektirmeden tarama verimliliğini büyük ölçüde artırır.

Taşınabilir EinScan Pro HD'yi Gittiğiniz Her Yere Götürün​

Ergonomik tasarımlı EinScan Pro HD hafiftir; tarayıcıyı gittiğiniz her yere kolayca götürebilirsiniz; kolay tak ve çalıştır özelliği, tarayıcıyı karmaşık kurulum olmadan çalıştırmanıza olanak tanır; Kompakt boyut, tarayıcının sınırsız tarama deneyimiyle serbestçe hareket etmesine olanak tanır.

Paket Boyutu
37 X 36,5 X 13,5 cm

Hafiflik
1,13 KG

 
Geri
Üst