Neler Yeni
3D Topluluğu

Üye olmak için hemenücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Artec Leo Dünyanın İlk Kablosuz ve Yapay Zeka Destekli 3D Tarayıcısı

seydaaozturk

Administrator
Yönetici

Kablosuz özgürlük. Akıllı veri yakalama​

Artec Leo, taramayı olabildiğince kolay ve zahmetsiz hale getirmek için tasarlanmış tek kablosuz ve tamamen bağımsız profesyonel 3D tarayıcıdır. Yeni NVIDIA Jetson TX2 yerleşik işlemci, 5” HD yerleşik ekran ve pil ile hızlı, doğru ve yüksek kaliteli veri yakalama için en üstün hepsi bir arada 3D tarama çözümüdür.
Tamamen yeni Leo, daha önce olduğundan iki kat daha fazla güçle çalışır ve yolun her adımında doğruluğu garanti eder; başlangıçtan itibaren başarıya hazırsınız.

Arkasındaki ileri teknolojiye rağmen 3D tarama roket bilimi değildir. Dört kolay adımda Leo ile taramaya nasıl başlayabileceğinizi görün.

Neden Leo?​

Sürecinizi iyileştirmek için veri toplama söz konusu olduğunda fırsatlar çoktur ancak zorluklar da olabilir. Zaman, nesne boyutu ve erişilebilirlik, doğru ve tavizsiz sonuçların elde edilmesine engel olabilir.
Artec Leo, yerleşik otomatik işleme ve kablosuz bağlantıyla, sanki bir video çekiyormuş gibi kolayca hareket ettiğinizde en geniş boyut aralığını kolayca yakalar ve HD ekranda gerçek zamanlı bir 3D kopya oluşturulur.

Tek tarayıcı, sayısız kullanım durumu.​

Çok çeşitli endüstrilerde ve uygulamalarda çok yönlü ve çok yönlü tarama çözümü. Leo, üretimden sağlık hizmetlerine, sanat ve tasarıma kadar her alanda binlerce işletmenin ve profesyonelin işlerini daha hızlı, daha iyi ve daha verimli bir şekilde yapmasına yardımcı oluyor.

Tersine mühendislikte Artec 3D tarama uygulamaları​

Tersine mühendislik, imalat, otomotiv, havacılık ve daha geniş anlamda sağlık gibi alanlarda bile çok sayıda endüstri için çok önemlidir. Ürün iyileştirme ve yeniden yapılandırma, tasarım geliştirme ve daha birçoklarını içeren geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Bugünün dünyası onsuz aynı olmazdı.

Endüstriyel tasarımda Artec 3D tarama uygulamaları​

Hassasiyeti, rahatlığı ve hızıyla 3D tarama, birçok endüstriyel tasarım ve üretim uygulamasında olmazsa olmaz hale geldi. Artec serisi endüstriyel tasarım, tersine mühendislik, kalite kontrol ve diğer birçok kullanım durumu için güçlü 3D tarayıcılara sahiptir. Mevcut seçenekler ve yaygın olarak kullanılan CAD ve CAM programlarına sorunsuz aktarım sayesinde, ihtiyaçlarınıza uygun en iyi endüstriyel 3D tarayıcıya sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz .

Sağlık hizmetlerinde Artec 3D tarama uygulamaları​

Taşınabilir, güvenli ve çok yönlü Artec 3D tarayıcılar, tıp ve sağlık uzmanları tarafından kişiye özel ortotik çözümler, ergonomik protez cihazları, sırt destekleri, diş implantları, ölçümler ve daha fazlasını oluşturmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Uzmanların, bir hastanın vücudunun veya vücut kısmının doğru bir 3D modelini oluşturmak için Artec 3D tarayıcılarını nasıl kullandıklarını öğrenin ve tıbbi uygulamalar için 3D taramanın tüm ayrıntılarını keşfedin.

Bilim ve eğitimde Artec 3D tarama uygulamaları​

Artec 3D tarayıcılar ve 3D tarama yazılımı, sınıfta, müzede veya sahada olsun, dünyanın her yerindeki bilim ve eğitim profesyonelleri tarafından tarihi eserleri keşfetmek, korumak ve keşfetmek, suç mahallerini yeniden inşa etmek, soyu tükenmiş hayvan türlerini incelemek için kullanılıyor. veya tüm medeniyetler ve daha fazlası. Bu sektörlerde son derece doğru ve yüksek kaliteli 3D tarama verilerini toplamak için taşınabilir 3D tarama çözümlerinin nasıl kullanıldığını öğrenin.

Sanat ve tasarımda Artec 3D tarama uygulamaları​

Artec 3D tarayıcılarla gerçek dünyadaki nesneleri dijitalleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İster sanat, ister ürün tasarımı veya VR için olsun 3D tarama, hedeflere veya karmaşık hazırlığa gerek kalmadan hızlı ve doğru bir şekilde yapılabilir. Sanatçılar, grafik tasarımcıları ve 3D modelleme veya tasarımla ilgilenen herkes, zamanımızın en başarılı filmlerinin bile faydalandığı kullanım kolaylığı ve kaliteyi sunan tarayıcı serimize güvenebilir.

İşin zor kısmını Leo yapıyor: Siz sadece nişan alın ve ateş edin.​

Etkileşimli gerçek zamanlı tarama ipuçları, hibrit hedefsiz izleme sistemi, daha hızlı veri işleme için akıllı tarama modları; Leo'yu kullanımı en kolay 3D tarayıcı yapan şeylerden sadece birkaçı. Sadece onu alın, taramak istediğiniz şeyin üzerine gelin ve başlat düğmesine basın. Gerisini Leo halledecek.

1698064704204.png


Akıllı veri yakalama, hedefe gerek yok.​

Leo'nun son teknoloji ürünü hibrit geometrisi ve doku takibi, kararlı tarama için sizi hedefler veya işaretleyiciler gibi ek ekipmanlara ihtiyaç duymadan kurtarır. Sadece nesneye doğrultup taramaya başlayabilirsiniz. Bu kadar kolay.

Taramaya yardımcı olacak uzaklık renkli haritası.​

Leo, tarama sırasında nesneye en uygun mesafeyi korumanıza ve böylece daha kısa sürede daha fazla veri yakalamanıza yardımcı olmak için görsel yardımcılara sahiptir. Taradığınız yüzey, tarayıcıyı çok yakın tutuyorsanız Leo'nun ekranında kırmızı renkte, mesafe çok fazlaysa mavi renkte görüntülenecektir. Peki ya yeşilse? Tüm sistemler çalışır; her şeyi doğru yapıyorsunuz.
1698064806739.png

Hiçbir noktayı kaçırmayın.​

Ekrandaki akıllı yüzey kalitesi göstergesi, hangi alanların tamamen yakalandığını ve hangilerinin daha fazla dikkat gerektirdiğini görmenizi sağlar, örneğin. daha fazla kare veya farklı açılardan daha fazla kapsama alanı. Ayrıca çok hızlı tarıyorsanız veya tarayıcıyı çok uzakta tutuyorsanız size ipuçları verir.

1698064900900.pngİhtiyaç duyduğunuzda taramayı sorunsuz bir şekilde duraklatın ve devam ettirin.​

Devam etmeye hazır olduğunuzda Leo kaldığınız yerden devam edecek ve yeni verileri mevcut projeye ekleyecektir.

1698064950195.png

Akıllı tarama, daha az işlem.​

Tescilli yapay zeka teknolojisiyle desteklenen Leo, yalnızca ihtiyacınız olan verileri yakalar; daha az işlem süresi ve temizleme işi için daha fazla zeka.
1698064970093.png

Her yerde tarayın. Bilgisayar yok. Kablo yok.​

Tamamen yeni, bulut bağlantılı, Wi-Fi özellikli ve tamamen kablosuz tasarım, Artec Leo'nun muazzam tarama yeteneklerini, bir bilgisayara ihtiyaç duymadan ihtiyaç duyduğunuz her yere götürmenizi sağlar. Her seferinde mükemmel taramalar yapmanıza yardımcı olmak için renk kodlu ipuçlarıyla gerçek zamanlı bir kopya görüntüleyen, eğilebilir, etkileşimli ekranla tam kontrolü elinize alın.

1698064996482.png

%100 kablosuz tarama ve veri aktarımı​

Leo'nun benzersiz özellikleri: kompakt tasarım, uzun ömürlü pil, etkileşimli dokunmatik ekran, buluta tarama, Wi-Fi bağlantısı ve uzaktan kumanda, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm tarama ve veri aktarma işlevlerini doğrudan cihazın kendisinden sağlamak üzere bir araya gelir. ek cihazlara, güç veya veri kablolarına duyulan ihtiyaç.

Etkileşimli 5,5" dokunmatik panel​

Leo'nun sezgisel kullanıcı arayüzü ile cihazınızı, tarama sürecini ve tarama verilerini yönetebilirsiniz. Dokunmatik ekran, tarama yaparken etkileşimde bulunabileceğiniz gerçek zamanlı bir kopya oluşturur, dikkat edilmesi gereken alanları gösterir ve en iyi sonuçları hızla almanıza yardımcı olur.

Gerçek zamanlı 3D model önizlemesi​

Tarama verilerini görmek için cihazınızı bir dizüstü bilgisayara bağlamanız gerektiğini unutun. Leo'nun etkileşimli dokunmatik ekranı, taramanızın farklı bölgelerindeki verilerin kalitesini gösteren görsel kılavuzlarla birlikte, tarama sırasında gerçek zamanlı bir kopya görüntüler.

Devirilebilir ekran​

Leo'nun kompakt ve ergonomik tasarımı, dar alanlarda veya garip açılardan tarama yapmayı zaten mümkün kılıyor. İnteraktif ekran ayrıca eğilerek size daha fazla esneklik ve daha fazla hareket özgürlüğü sağlar, böylece tarayıcıyı çok daha fazla şekilde kullanabilirsiniz.

Güçlü tarama. Benzeri görülmemiş performans.​

Güç açısından en verimli yerleşik NVIDIA Jetson TX2 işlemci ve son teknoloji ürünü algoritmalarla desteklenen Leo, performans, doğruluk ve dayanıklılık söz konusu olduğunda başka hiçbir tarayıcıya benzemez.

2 kat daha yüksek çözünürlük için HD Modu​

Tarama verilerinizin çözünürlüğü 2 kat artarken gürültüyü sizin için ortadan kaldırır ve size en düzenli, gürültüsüz 3D modeli bırakır. İnce çıkıntılar veya keskin köşeler gibi ulaşılması zor alanlar ve taranması zor yüzeylerin yakalanması, gelişmiş yeniden yapılandırma ve kenar eğriliklerindeki iyileştirmeler sayesinde artık her zamankinden daha kolay. Doku önyargısını da unutun; burada yüksek kontrastlı dokudan kaynaklanan sahte geometriye yer yok. Şaşırtıcı derecede yüksek çözünürlükte, gerçeğe yakın 3D modeller bekleyin.

1698065147978.png

Mükemmel geometri ve renk gösterimi için.​

Zengin doku yakalamak, aydınlatma koşullarına uyum sağlamak ve dokudan geometriye hassas haritalama gerçekleştirmek için Leo'yu ileri teknolojiyle donattık. Leo, ikisi bir arada optik sisteme, bir modül üzerinde entegre bir süper bilgisayara, 9 DoF'lu konum sensörlerine ve flaş yoğunluğunu değiştiren VCSEL ışık teknolojisine sahiptir.


1698065172529.png

Fotogrametrinizin seviyesini yükseltin​

Kendi kameranızdaki fotoğraflarla Artec Leo'nun tarama verilerini kullanarak CGI fotogrametrisini bir sonraki seviyeye taşıyın. Mükemmel geometriye ve istediğiniz doku kalitesine sahip çarpıcı, gerçeğe yakın 3D modeller elde etmek için hepsini Artec Studio'da tek bir kesintisiz süreçte bir araya getirin.

1698065193967.png

Çok yönlü, güvenilir yazılım​

Artec Studio ve Artec Cloud entegrasyonuyla desteklenen bu çok yönlü tarayıcı artık her zamankinden daha güçlü. Yazılım, doğrudan buluta taramanıza, tarayıcıyı uzaktan kontrol etmenize ve hatta özel bir API ve SDK ile kendi işlevlerinizi oluşturmanıza olanak tanır. Leo ayrıca performans iyileştirmeleri ve kararlılık iyileştirmeleriyle düzenli olarak güncellenmektedir.

1698065232199.png 
Son düzenleme:
Geri
Üst