Neler Yeni
3D Topluluğu

Üye olmak için hemenücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Revopoint Mini Sık Sorulan Sorular

seydaaozturk

Administrator
Yönetici
Soru 1: Revopoint MINI 3D Tarayıcı hangi alanlarda kullanılabilir?
Cevap:
Revopoint MINI, takı tasarımı, tersine mühendislik, kalite denetimi, garaj kiti üretimi, minyatür 3D model yapımı gibi birçok alanda kullanılabilir.Soru

2: MINI tarayıcının hassasiyeti nedir?
Cevap:
MINI tarayıcının hassasiyeti 0,02 mm'dir. Bu endüstriyel sınıf hassasiyet, en küçük detayları bile doğru bir şekilde yakalamanıza olanak tanır.

Soru 3: MINI tarayıcı hangi tarama modlarına sahiptir?
Cevap:
MINI tarayıcı elde taşınabilir ve döner tabanlı tarama modlarına sahiptir. Ayrıca işaretçi ve özellik hizalaması gibi farklı hizalama modlarına da sahiptir.

Soru 4: MINI tarayıcının kutu içeriği nedir?
Cevap:
MINI tarayıcının kutu içeriği Revopoint MINI 3D Tarayıcı, Teleskopik Tripod, Cep Telefonu Tutacağı, Mini Pikap, Tarama İçin Göğüs, Type-C - Type-B USB Kablosu, Type-B - Type-C/A USB Kablosu içerir.

Soru 5: MINI tarayıcı hangi yazılımlarla uyumludur?
Cevap:
MINI tarayıcı Revo Scan, Revo Studio ve Revo Calibration gibi yazılımlar ile desteklenir.

Soru 6: MINI tarayıcı hangi tür aksesuarlarla kullanılabilir?
Cevap:
MINI tarayıcı Handheld Stabilizer, Dual-axis Turntable, Detachable Tripod & Quick Setup Kits, Scanning Spray gibi aksesuarlarla daha fazla seçenek sunar.

Soru 7: MINI tarayıcı çeşitli platformlarda kullanılabiliyor mu?
Cevap:
Evet, MINI tarayıcı Revopoint tarayıcıları ile uyumlu model formatları ile çalışır ve kullanıcıların çeşitli platformlarda verimli bir şekilde çalışmalarını sağlar.
 
Son düzenleme:
Geri
Üst