Neler Yeni
3D Topluluğu

Üye olmak için hemenücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Lynx Sık Sorulan Sorular

seydaaozturk

Administrator
Yönetici
Soru1-LYNX hangi boyuttaki nesneleri taramak için uygundur?
Cevap:
Lynx, önerilen boyutları 100 mm'den 2000 mm'ye kadar olan nesneleri taramak için uygundur. Daha büyük nesneler daha büyük zorluklara neden olabilir ancak teorik olarak Lynx 5000 mm'ye kadar büyük nesneleri tarayabilir.

Soru 2- LYNX taramak için mobil cihaza bağlanabilir mi?
Cevap:
Evet ancak bağlantı aparatını ayrı olarak satın almanız gerekir .

Soru 3- LYNX bir arabanın tamamını tarayabilir mi?
Cevap:
Evet, Lynx ile bir arabanın tamamını taramak mümkündür ancak belirli tarama teknikleri gerektirir. Yakında arabaların kapsamlı bir şekilde nasıl taranacağını gösteren bir eğitim videosu yayınlayacağız. Koltuklar, tamponlar, kaputlar veya tekerlekler gibi belirli araba parçalarını taramak istiyorsanız bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Soru 4- Tarama esnasında işareti kullanmam gerekir mi?
Cevap:
Hayır, işaretleyicilere gerek yoktur. Bununla birlikte, nesnenin minimum geçişler veya çok yuvarlak bir şekil gibi az sayıda yüzey özelliği varsa, maskeleme bandı uygulayabilir veya yüzeyi bir işaretleyici kullanarak bir X ile işaretleyebilirsiniz.

Soru 5- Mobil taramayı android ve ios'da kullanmak için sistem gereksinimleri nelerdir?
Cevap:
Android cihazlar için mobil uygulama Android 10.0 veya üzerini gerektirir. 8GB veya üzeri RAM'e sahip cep telefonlarının kullanılması ve en az 2GB kullanılabilir depolama alanının olduğundan emin olunması tavsiye edilir.

İOS cihazlar için mobil uygulama, iOS 15.0 veya üstünü gerektirir. Bu uygulamayı indirip kullanmak için iPhone 12 veya üzeri bir model kullanmanız tavsiye edilir.

Soru 6- LYNX ve Mole arasındaki farklar nelerdir?
Cevap:
Lynx, Mole'dan %200 daha büyük tek bir yakalama aralığına sahip geniş formatlı bir tarayıcıdır. Bu, Lynx'in aynı tarama kare hızında Mole'dan birkaç kat daha büyük bir alanı tarayabileceği anlamına gelir.
 
Son düzenleme:
Geri
Üst